Bestuur en Commissies

Bestuur en Commissies

Floreant heeft sinds de herstructurering in 1992 een bestuur van zes mensen. De samenstelling en taakstelling is zodanig dat alle afdelingen c.q. commissies van de vereniging binnen het bestuur zijn vertegenwoordigd. Voor de herstructurering had Floreant een dagelijks bestuur en daarnaast voor iedere afdeling een apart bestuur. In totaliteit waren er ruim 20 bestuursleden. Door één bestuur te benoemen en daarnaast commissies voor de diverse afdelingen werd duidelijkheid geschapen. Korte beleids- en communicatielijnen.

Het bestuur bestaat uit de volgende personen

 

Voorzitter

Patrick Rijnbeek
E-Mail: voorzitter@floreant.nl

 

Secretaris 

Peter van der Meer (a.i.)
E-mail: secretaris@floreant.nl

 

Penningmeester

Christian de Vries
E-mail: penningmeester@floreant.nl

 

Kantinebeheer

Judith van Jaarsveld
E-mail:kantine@floreant.nl

 

Technische Zaken t/m O13

Peter van der Meer
E-mail: jeugd@floreant.nl

 

Technische Zaken vanaf O15

Sepp van Jaarsveld
E-mail: tc@floreant.nl

 

Communicatie

Constantine van der Veen

Foto's voor Facebook of Instagram kun je doorgeven op nummer: 06 21151165

E-mail: communicatie@floreant.nl

Commissies

Floreant heeft naast het bestuur vele commissies die samen één doel voor ogen hebben: dat zij (Floreant) mogen bloeien. Want dat is de betekenis van de naam Floreant. Ontstaan uit twee verenigingen: V & AV Boskoop en RK VV GDS. In 1968 samengegaan en vanaf dat moment in officiële stukken genoemd: B.G.C. Floreant.

Commissie Jeugdvoetbal

 

Wedstrijdsecretaris

Peter van der Meer

secretaris@floreant.nl

Technische Zaken O15 t/m Senioren

Sepp van Jaarsveld

tc@floreant.nl

Technische Zaken O7 t/m O13

Peter van der Meer

jeugd@floreant.nl

Lettercoördinator O17 t/m O19

Sepp van Jaarsveld

tc@floreant.nl

Coördinator Jeugd JO13 t/m JO15

Martin Geers

martingeers@hotmail.com

Coördinator Jeugd O11 t/m O13

Lennert Ooms

lennertooms@gmail.com

Coördinator Jeugd   O7 t/m O10

Gerard Kroese

gkroese@gmail.com

Coördinator Auti voetbal 

Ilse Guleij
Lianne Brandenburg

autivoetbal.floreant@gmail.com

Materiaal

Robert van Bemmel

berto1977@msn.com

Velden indeling

Robert van Bemmel

berto1977@msn.com

Lid

Peter Wognum

peterwognum11@kpnmail.nl

Lid

Marielle Wognum

peterwognum11@kpnmail.nl

 

Commissie Seniorenvoetbal

Bestuurslid seniorenvoetbal

Sepp van Jaarsveld

tc@floreant.nl

Wedstrijdsecretaris zaterdag

Peter van der Meer

secretaris@floreant.nl

Wedstrijdsecretaris zondag

Peter van der Meer

secretaris@floreant.nl

Gastvrouw zaterdag

Astrid Tol

 

 

Technische Commissie

Bestuurslid technische zaken

Sepp van Jaarsveld

tc@floreant.nl

Bestuurslid technische zaken

Peter van der Meer

jeugd@floreant.nl

Lid zaterdagselectie

Maarten Evers

mcevers82@gmail.com

Lid zaterdagselectie

Pieter van der Loo

 

Lid zaterdagselectie

Nico de Bruijn

 

Lid zaterdagselectie

Maarten van Rossum  

 

Vertrouwens commissie

Contactpersoon Rene Zirkzee

Astrid Tol - Nootenboom
vertrouwenscontactpersoon@floreant.nl
 

Materialen

Coördinator materialen

Paul Miltenburg

p.miltenburg@ziggo.nl

Lid

Robert van Bemmel

berto1977@msn.com

 

Jeugd toernooicommissie

Lid

vacature

toernooi@floreant.nl

 

Schoolvoetbalcommissie

Lid

Karin Geers

karingeers@msn.com

 

Scheidsrechterscommissie

Lid

Robbert van Bemmel

jeugdscheidsrechtersfloreant@gmail.com

 

Activiteitencommissie

Lid

Maaike Berk

activiteiten@floreant.nl

Lid

Frank de Bruijn

 

Lid

Alex Verbakel

 

Lid

Marijke Jensma

 

 

WvE voetbalpromotie

Lid

Bartho van Egmond

info@wvepromotiedagen.nl

Lid

Ramon Verdel

 

Lid

Arjan Koelewijn

 

Lid

Martin Hassing

 

 

Sponsorcommissie

Lid

Jan Slappendel

sponsoring@floreant.nl

Lid

Christian de Vries

 

Lid

Michel Roest

 

Lid

Rik Wognum

 
 

Kantine

Beheer kantine

Judith van Jaarsveld

kantine@floreant.nl

 

Bouw en onderhoudcommissie

Voorzitter

Cees Wognum

ceeswognum@hotmail.com

Lid

Maarten Evers

 

Lid

Paul Miltenburg

p.miltenburg@ziggo.nl

 

Beheer Sportcomplex

Gemeente Alphen a/d Rijn

Ton van der Zijden

06-48136195

Stichting SBCH

Paul Miltenburg

p.miltenburg@ziggo.nl

Floreant

Jan Slappendel

j.a.slappendel@ziggo.nl

 

Algemeen

Ledenadministratie

Marieke Nijssen

ledenadministratie@floreant.nl

Financieel controller

Paul Miltenburg

p.miltenburg@ziggo.nl

Consul

Paul Miltenburg

p.miltenburg@ziggo.nl

Veldencoordinator

Paul Miltenburg

p.miltenburg@ziggo.nl

Webmaster

BGC Floreant

webmaster@floreant.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!